На главную / Новости / Заміна штатної магнітоли Ford Focus 2015+ на автомагнітолу 2DIN зі збереженням рульового управління, налаштувань штатного дисплея і штатного парктроника

Заміна штатної магнітоли Ford Focus 2015+ на автомагнітолу 2DIN зі збереженням рульового управління, налаштувань штатного дисплея і штатного парктроника

Як правило, проходить 3-5 років з моменту покупки нового автомобіля і власник замислюється над апгрейдом штатної аудіо- та мультимедійної системи, просто кажучи штатної магнітоли. Що зробить власник Ford Focus 2015 року випуску (або молодше) в такому випадку? Поїде в магазин автозвуку або до знайомого установника. Почне, швидше за все, з вибору автомагнітоли 2DIN. А потім зіткнеться з тим, що для заміни штатної магнітоли в Форд Фокус потрібен цілий комплект аксесуарів і адаптерів для збереження всіх заводських функцій, які можуть бути втрачені після зняття штатної магнітоли.

Для того, щоб збереглися всі функції і зовнішній вигляд приладової панелі автомобіля і інтер'єру салону в цілому, потрібно купити правильні адаптери і перехідники. В першу чергу, це перехідна рамка - для Форд Фокус 2015+ є кілька варіантів різних виробників (наприклад, перехідна рамка Connects2 CT23FD64 або перехідна рамка CARAV 11-158).

перехідна рамка ford focus carav 11-158
Разом з перехідною рамкою рекомендуємо купити CAN-Bus адаптер кнопок на кермі (підходить для Форд Фокус 2015+ адаптер Connects2 CTSFO017.2). Навіщо потрібен адаптер? Крім збереження рульового управління "нештатної" магнітоли, цей адаптер зберігає налаштування штатного дисплея (він знаходиться зверху від штатної магнітоли і на ньому налаштовуються час, дата температура). Ще цей адаптер зберігає роботу штатного парктроника.

Тепер ми покажемо процес заміни штатної магнітоли на прикладі покрокової інструкції, що складається з фотографій. Ось так приблизно виглядає приладова панель автомобіля Форд Фокус 2015+:


Спочатку знімаємо штатну магнітолу. Від'єднайте панель, яка знаходиться під штатної магнітолою, як показано на фото:

Як тільки знята нижня панель, потрібно за допомогою шуруповерта відкрутити два гвинти, які перебували під панеллю, як показано на фото:

Використовуючи пластикові ключі для зняття магнітоли, від'єднайте по всьому периметру, відзначеному білою лінією на фото нижче, кліпси, на яких тримається штатна магнітола. Потім зніміть її.

У процесі зняття штатної магнітоли необхідно відключити всі роз'єми:

Використовуючи шуруповерт, від'єднайте два гвинта, як показано на фото нижче, щоб витягнути штатну магнітолу:

Тепер потрібно відключити і видалити всі дроти і роз'єми, які перебували за штатною магнітолою:

Візьміть пластини для кріплення, які входять в комплект перехідної рамки Connects2 CT23FD64 і прикрутіть їх гвинтами до автомагнітоли 2DIN, яку ви встановлюєте в Форд Фокус. Закріпити пластини необхідно по обидва боки магнітоли:

Акуратно зніміть вентиляційні решітки з штатної магнітоли і закріпіть їх в перехідній рамці Connects2 CT23FD64:

Теперь потрібно підключити всі необхідні роз'єми і дроти і встановити автомагнітолу в шахті приладовій панелі автомобіля:

Залишається закріпити перехідну рамку і оцінити новий рівень функціональності аудіосистеми в вашому автомобілі!


Заказ звонка
Вход в магазин
  Регистрация Напоминание пароля
Регистрация
Напоминание пароля
Сообщить о появлении
reportFormData
Найдено 5 тов.
Показать